Životní styl

Chvilky štěstí jako v dětství

Pamatujete si ještě na vaše dětství? A na to, jakým dítětem jste byli? Veselý, šťastný a plný života s každodenním úsměvem na rtech. Jistě tomu tak bylo. Tak proč si teď nedokážete vykouzlit úsměv na vaší tváři, i když jste už vyrostli? Je to pravděpodobně nástupem dospělého a zodpovědného života, který sebou nese spoustu práce, vytížení a neustálého stresu. Aby se váš den , ale opět dokázal vrátit do časů, kdy jste byli více uvolněný a veselý, musíte tomu pomoci. Jak? Třeba následovně:
starý film

Filmové komedie

Každý dobrý film, dokáže udělat z vašeho dne o něco lepší, než doposud byl. Filmové příběhy lákají lidí jako včelu med a pokud se jedná o opravdu povedenou komedii vůbec není nad čím přemýšlet. Nekončící klasikou jsou bezpochyby staré komedie z časů mládí našich rodičů. Jsou skvostné, vtipné, nesmrtelné, jelikož se na ně dá dívat pořád dokola. Pokud, ale toužíte po něčem zcela neznámém, hledejte v absolutních novinkách. Třeba vás překvapí, jak doba pokročila, a jak takový humor dokáže jít pořád dopředu.
hlava žirafy

Zoologické zahrady

Je od nepaměti známo, že lidi, kteří navštíví ZOO odtud odchází s výrazně vyšším pozitivním myšlením a lepší náladou, než měli před vstupem do tohoto zařízení.Zvířata jsou pro nás lidi velmi blízká a citová záležitost. Proto neváhejte a navštivte jednu poblíž vašeho okolí, nebo klidně i nějakou, která vám je zcela neznámá. Pohoda, klid a nádherná zvířata vás ohromí hned jakmile začnete poznávat krásy zvířat, které tam bydlí. Pozvěte proto všechny vaše známé, nebo vezměte sebou rodinu a běžte si udělat krásný den v jedné z těchto zahrad.
chutné zákusky
Pokud toužíte váš den vylepšit něčím pozitivním, zde je několik činností, které vám rozhodně přinesou úsměv na rtech:
· Kupte si něco!Udělejte radost sami sobě a obdarujte se nějakou maličkostí.
· Projděte se parkem!Kousek přírody uprostřed zastavěného města plného ruchu vás ohromí.
· Doplňte cukry!Dobrý zákusek, nebo kousek něčeho sladkého určitě oceníte.
· Darujte úsměv!Pokud věnujete svůj úsměv někomu dalšímu, rázem se vám vátí zpět, a to je přece to, co potřebujete!