Nákupy

Látky, šití a vše kolem

Pokud je šití anebo další techniky a práce, co k němu patří, vaším milovaným koníčkem, rádi šijete, něco tvoříte z látek a tak podobně, pak vás jistě příjemně potěší nabídka produktů z této oblasti. Než se zase příště pustíte do vašeho koníčku, prohlédněte si naši nabídku a inspirujte se v oblasti různých pomůcek a doplňků pro šití a další tvoření z látek apod.

patchwork látka

VŠE PRO PATCHWORK
Řadíte se mezi tzv. tvořilky a zamilovali jste se do patchworku? Tato speciální textilní technika, která se v poslední době těší stále větší oblibě je založena na metodě sešívání různých kousků látek, kdy pak utvoří zajímavé geometrické tvary. Můžou pak vzniknout třeba různé dečky, přehozy, povlaky na polštáře, povlečení.

Díky široké nabídce našeho patchwork obchodu v podobě produktů určených pro tuto techniku se můžete do vašeho koníčku pustit s plnou vervou. Díky vašim výtvorům si tak můžete proměnit váš domov, zútulnit ho a dodat mu jiskru plnou barev a zajímavých motivů.

V naší nabídce pro tento typ tvoření naleznete různé pomůcky, jako například pravítka, která při vaší činnosti zajisté hojně využijete. Dále také v našem sortimentu nechybí různé šablony pro tvoření zajímavých geometrických tvarů a obrazců. Díky těmto pomocníkům pak pro vás bude tvoření pomocí této techniky hračkou a půjde vám mnohem lépe od ruky. Pro usnadnění vaší práce v našem sortimentu také najdete různé pomůcky, jako například řezací kolečko, zarovnávač hran a rohů, svorky, náprstky, nůžky a spousty dalších užitečných věcí pro vaše tvoření.

šitíčko


DOPLŇKY PRO ŠITÍ
V našem sortimentu nezapomínáme ani na klasické šití, a tak si u nás i švadlenky přijdou na své. Mezi pomůckami určenými pro šití nechybí samozřejmě jehly, špendlíky, páráčky švů, nůžky, náprstky a další věci, bez kterých se žádná švadlenka neobejde.
Díky našemu širokému sortimentu pomůcek pro šití a patchwork se tak vašemu koníčku nebo živnosti budete moci věnovat naplno.