Období, které si nevybíráme


Menopauza patří do našeho života. Je také nazývána jako klimakterium. Projevuje se kolem padesáti let. Už každé ženy je to zcela individuální. Může přijít později nebo i dříve. Provází ji nepříjemné návaly horka, pocení, deprese, pocity úzkosti, ale také fyzické projevy. Mezi nejčastější patří narůstající bříško, vypadávající vlasy nebo lámající se nehty.

žena seniorka

Příznaky menopauzy:

v  Trávicí potíže – bolesti břicha nebo nevolnost. I to může ještě více zhoršit náš stav.
v  Potíže s inkontinencí – věci, o kterých se nemluví, ale objevují se. Ženy se o tomto stavu velice nerady baví, ale v tomto období se jim neubráníme. Při kýchání nebo smíchu mohou problémy s inkontinencí moči nastat a jedná se o velice choulostivou problematiku.
v  Intimní problémy – v neposlední řadě se zaměříme na intimní problémy, které se také často uvádějí. Vaginální oblast je sušší, vysychá, a proto je pohlaví styk nepříjemný, může být dokonce až bolestivý. Partnera proto často odmítáme a zaděláváme si tím na další psychické problémy, protože se tím distancujeme od milované osoby, raději trávíme čas samotné a to narušuje nejenom psychickou rovnováhu naší vlastní osoby, ale i ostatních, kteří s námi přijdou do styku, protože jsme podrážděné, náladové a velice často až nepříjemné.

zoufalá žena

Užívejte si opět života naplno

V období klimakteria nemusíte jenom trpět. Tělu můžete pomoci zmírnit tyto příznaky a to jenom pomocí přírodních doplňků, které pochází čistě z přírody. Bez ohledu na věk jej může užívat každá žena. Přípravek má samozřejmě homologované složení. Znovu ucítíte svou sílu, získáte ztracený šarm a vrátí se k vám také Váš půvab. Opět pocítíte ženskost a budete se zkrátka cítit lépe.

zábavné koupání

v  Menox 45 je přírodního charakteru. Co tedy obsahuje? V jeho složení najdete 17 esenciálních aminokyselin, 5 fytosterolů, fruktózu, glukózu a více než 20 nasycených a nenasycených mastných kyselin.