Zdraví

Období, které si nevybíráme


Menopauza patří do našeho života. Je také nazývána jako klimakterium. Projevuje se kolem padesáti let. Už každé ženy je to zcela individuální. Může přijít později nebo i dříve. Provází ji nepříjemné návaly horka, pocení, deprese, pocity úzkosti, ale také fyzické projevy. Mezi nejčastější patří narůstající bříško, vypadávající vlasy nebo lámající se nehty.

žena seniorka

Příznaky menopauzy:

v  Trávicí potíže – bolesti břicha nebo nevolnost. I to může ještě více zhoršit náš stav.
v  Potíže s inkontinencí – věci, o kterých se nemluví, ale objevují se. Ženy se o tomto stavu velice nerady baví, ale v tomto období se jim neubráníme. Při kýchání nebo smíchu mohou problémy s inkontinencí moči nastat a jedná se o velice choulostivou problematiku.
v  Intimní problémy – v neposlední řadě se zaměříme na intimní problémy, které se také často uvádějí. Vaginální oblast je sušší, vysychá, a proto je pohlaví styk nepříjemný, může být dokonce až bolestivý. Partnera proto často odmítáme a zaděláváme si tím na další psychické problémy, protože se tím distancujeme od milované osoby, raději trávíme čas samotné a to narušuje nejenom psychickou rovnováhu naší vlastní osoby, ale i ostatních, kteří s námi přijdou do styku, protože jsme podrážděné, náladové a velice často až nepříjemné.

zoufalá žena

Užívejte si opět života naplno

V období klimakteria nemusíte jenom trpět. Tělu můžete pomoci zmírnit tyto příznaky a to jenom pomocí přírodních doplňků, které pochází čistě z přírody. Bez ohledu na věk jej může užívat každá žena. Přípravek má samozřejmě homologované složení. Znovu ucítíte svou sílu, získáte ztracený šarm a vrátí se k vám také Váš půvab. Opět pocítíte ženskost a budete se zkrátka cítit lépe.

zábavné koupání

v  Menox 45 je přírodního charakteru. Co tedy obsahuje? V jeho složení najdete 17 esenciálních aminokyselin, 5 fytosterolů, fruktózu, glukózu a více než 20 nasycených a nenasycených mastných kyselin.